0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Zjarri në IML- Gërxhaliu del në vend ngjarje, kap kokën me duar

Dy zyre brenda Institutit të Mjekësisë Ligjore janë përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Intervenimi i ekipit të Zjarrfikësve ka qenë i menjëhershëm dhe fatmirësisht është lokalizua zjarri.

Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe eksperti mjeko-ligjor Arsim Gërxhaliu, zyra e të cilit dyshohet se është djegur në IML.

Në një foto që ka publikuar REL, shihet Gërxhaliu mjaft i shqetësuar.

Ai ka kapur kokën me duar.

Sipas informative të tij, në zyre ka pasur dokumente e letra të ndryshme.

“Informatën e kemi marr 2 min ne 8. Ne zyrë janë djegur letra e dokumente. Ekipet kanë shkuar shumë shpejt dhe kanë arrit me lokalizu zjarrin:”.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit