Rozë

Tifozja kroate i çmendë arabët në Katar, shumë nga ta nuk e shikuan ndeshjen

Kroacia sot nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një barazim me Marokun.

Ndeshja u mbyll pa gola 0:0 dhe në shumë momente ishte edhe monotone.

Megjithatë, spektakli nuk mungoj në tribuna, ku tifozja kroate Ivana Knol ka shkëlqyer me pamjen e saj. Ajo kishte veshur një fustan me ngjyrat e flamurit kroat çka bëri ta marrë vëmendjen pothuaj të gjithë stadiumit.