-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Studentët me aksion para MAShTI, vendosin diplomën e ministres Nagavci e rezultatet e Testit PISA

Organizata Studentore “Reforma” ka mbajtur aksion simbolik para ministrisë së Arsimit, në shenjë proteste për rezultatet e Testit PISA dhe gjendjen e arsimit në Kosovë.

Ata në objektin e kësaj ministrie ata kanë vendosur diplomën e ministres, Arbërie Nagavci duke treguar pakënaqësitë e tyre për këto rezultate.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit