4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Prindërit surprizojnë Lumbardhin për ditëlindjen e tij

Befasitë sonte nuk patën të ndalur në natën e ditëlindjes së Lumbardhit.

Ai pos që e fitoi bashkë me Albyn sfidën e Comodita Home, atij erdhi edhe një suprizë nga prindërit e tij.

Ata të dy e panë performancën e tij në Klan Arena dhe e përqafuan e i uruan ditëlindjen.

Ky ishte një moment emocionues për të gjithë Lumbardhin e prindërit e tij, të cilët i dhanë kurajo që të vazhdojë me lojën dhe se janë krenar me të./Klankosova.tv/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit