1.1 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Domeniku eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2

Publiku përmes televotimit ka vendosur që banori që menjëherë duhet ta ndërpresë garën për çmimin e madh në Big Brother VIP Kosova është Domeniku.

Domeniku bëhet konkurrenti i katërt pas Brikendës, Ledit dhe Metit (i përjashtuar) që eliminohet nga kasti i BBVK-së.

Nga eliminimi i kësaj jave shpëtuan, Alba, Blero, çifti Adri-Iliriana, Buci dhe Linda.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit