27.1 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Përfundon intervistimi i Hysen Durmishit nga PSRK-ja

- Advertisement -

Pas dy orësh ka përfunduar intervistimi i zëvendësministrit të Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Hysen Durmishi, raporton EO.

Durmishi është intervistuar sot në Prokurorinë Speciale të Republikës së Kosovës në lidhje me tenderin e rrugës Prishtinë-Podujevë.

Ndryshe javën e shkuar, vetë zëvendësministri njoftoi se ka marrë ftesë për intervistim, teksa e cilësoi atë si të bazuar në disa spekulime

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit