16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Pendarovski pranon humbjen, uron Siljanovskën

- Advertisement -

Kandidati për president Stevo Pendarovski në një konferencë për media pas zgjedhjeve e pranoi humbjen dhe përgëzoi Siljanovskën dhe VMRO-DPMNE-në për fitoren dhe u uroi punë të suksesshme.

Deri më tash është duke prirë Siljanovska.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit