11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

“O gjigant hajde lahu”, vlonjatët sfidojnë Ramën, kryeministri: I kemi ndarë punët (Video)

- Advertisement -

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet e Lungomare 3 që do të lidhin përgjatë bregut Ujin e Ftohtë me Orikumin këtë të shtunë.

Gjatë inspektimeve Rama ka marrë një ftesë të pazakontë nga një qytetar vlonjat, i cili po bënte plazh së bashku me dy miq të tij.

Vlonjati e ka ftuar të provojë ujin e detit, por Rama e ka refuzuar si ftesë.

Qytetari: O gjigand hajde provoje, se je djalë i ri.

Rama: I kemi ndarë punët, se po të futem dhe unë këtu, s’ka kush bën këto.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit