10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Mirëpritja gjakovare: Pas ndeshjes shtrojnë iftar të përbashkët me Trepçën

- Advertisement -

KB Trepça shënoi sot fitore ndaj KB Vëllaznimit me rezultat të ngushtë, 77:80 në ndeshjen e zhvilluar në Gjakovë, në palestrën “Shani Nushi”.

E pas ndeshjes, KB Vëllaznimi dhe KB Trepça bënë iftar së bashku.

“Në Gjakovë ishim në shtëpinë tonë. Shembull i mikpritjes, si çdo herë. Pas një ndeshëje të fortë në parket, miqësia jonë vazhdon të forcohet gjithnjë e më shumë. Darkuam së bashku në sofrën e paqtë të iftarit, në konakun e  kryesisë së klubit Gjakovarë, rezultati i ndeshjes mbeti në rend të dytë, ashtu se si duhet të jetë gjithmonë.  Faleminderit Gjakovë lule e gjakut”, thuhet në njoftimin e mitrovicasve.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit