1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Kaderi, banorja më e re e Big Brother VIP Kosova 2

Kaderi është banorja më e re që është future sonte në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

Me të hyrë ajo bëri një bujë tek banorët e tjerë të cilët me vrap dolën e mirëpritën dhe e përshëndetën.

Ndër të parët që i foli ishte Ganiu. Për më shumë detaje ndiqni videonë më poshtë:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit