7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

10-vjet përpjekje për t’u bërë prindër, Besi rrëfehet për sakrificat e Valirës (Video)

Sonte Besi pati një rrëfim goxha të gjatë dhe emocional për jetën e tij.

Ai tregoi se i humbi në moshë shumë të re të dy prindërit e tij.

E pos kësaj, ai foli edhe për sfidën dhe përpjekjet e tij për t’u bërë prindër me gruan Valiren.

Besi surprizohet nga gruaja e tij Valira në Big Brother VIP Kosova 2

Një befasi goxha speciale e ka pritur sonte Besin nga Vëllai i Madh.

Atë e vizitoi gruaja e tij Valirja brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Kjo gjë e lumturoi tej mase Besin i cili përqafoi dhe e puthi bashkëshorten e tij.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit