7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

15-vjeçare e zhdukur: Nëse e shihni diku, lajmëroni menjëherë policinë

Policia e Kosovës në Pejë kërkon ndihmë nga qytetarët rreth gjetjes së një personi të moshës 15-vjeçare, e raportuar si e zhdukur.

Bëhet fjalë për Serbeze (Istref) Gashi, e lindur më 6 qershor 2008, në Pejë.

Policia kërkon nga qytetarët e Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të zhdukur në foton e bashkangjitur, të lajmërojë policinë apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës janë: 192 dhe 080019999 (pa pagesë) 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë dhe e-mail adresa: [email protected]

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit