7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Çfarë po “kurdisin” Luana dhe Marina? A po sjellin ndonjë projekt së bashku?

Nëse keni parë storyt e Luana Vjollcës në Instagram me siguri iu ra dhe ju në sy përgatitja e saj së bashku me të motrën Marina.

Të dyja motrat duken se po bëhen bashkë për diçka të bukur dhe surprizuese për publikun, por ende nuk na kanë zbuluar diçka më shumë.

Kujtojmë se motrat u bënë bashkë për publikun për herë të fundit, në 1 janar të këtij viti në spektaklin “Zemër Luana” dhe prandaj janë të rralla rastet kur ato bashkohen për projekte “BIG”!

Luana ka postuar disa foto dhe video teksa bën make up-in së bashku me Marinën, ndërkohë që e ka lënë të hapur për fansat mundësinë për të zbuluar diçka më shumë rreth këtij takimi.

Bashkimet e tyre në projekte gjithmonë kanë rezultuar plot emocion, argëtim dhe me shumë surpriza.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit