1.1 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Kaq elegante shfaqet Remzie Osmani rrugëve të Milanos (Video)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Remzie Osmani është tejet aktive në mediat sociale.

Destinacioni i radhës qe ka zgjedhur këngëtarja për pushime dhe për punë është Milano.

Në Itali ajo nuk është vetëm, së bashku me bashkëshortin është edhe vajza e saj Riola, qe ishte shprehur “Qika zemra”.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit