-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Bebe Rexha habit me paraqitjen në aeroport, pothuajse nuk njihet

Bebe Rexha arriti të fluturojë pa u vënë re kur mbërriti në Aeroportin e Brisbanes, përpara turneut të saj të koncerteve në Australi.

Ajo ndërroi shkëlqimin e tapetit të kuq për një veshje shumë më të thjeshtë, teksa bëri rrugën e saj përmes terminalit të zënë, e veshur me një këmishë të zezë dhe pantallona sportive të gjera.

Ajo nuk kishte makijazh në fytyrë dhe mbante flokët e saj bionde në valë të lirshme, ndërsa plotësoi pamjen e saj me sandale të zeza, unaza diamantesh dhe një palë kufje të mëdha.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit