5.1 C
New York
Sunday, April 2, 2023

Buy now

Ana, Arta, Fisi dhe Ganja rikthehen për të qëndruar për 24 orë në shtëpinë e BBVK

Ganimete Abazi, Arta Selimi, Ana Kabashi dhe Fisnik Juniku, janë rikthyer sërish në Big Brother VIP Kosova për të qëndruar për 24 orë.

Katër të përmendurit kanë qenë pjesë e edicionit të parë të spektaklit televiziv dhe dikush më herët e dikush më vonë janë larguar nga shtëpia.

Tash, ata janë kthyer për të qëndruar për një ditë me banorët e mbetur të Big Brother VIP Kosova.

Pesë finalistët e BBVK janë shprehur të gëzuar duke i mirëpritur banorët e dikurshëm të shtëpisë së popullarizuar.

Kujtojmë që Artan Thaqi, Juliana Nura, Mbresa, Stresi dhe Vedat Bajrami, janë finalistët e edicionit të parë të këtij formati televiziv, ndërsa fituesi do të vendoset më 17 shkurt.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit