13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Ahmeti: Marrëveshja e Ohrit na bëri zot në shtëpinë tonë

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në një intervistë për Klan Kosova, foli për rrugëtimin e tij politik.

Ai u ndër të tjera foli edhe për marrëveshjen e Ohrit, për të cilën u shpreh se ajo është një marrëveshje, që siç tha ai, i bëri zot në shtëpinë e vet.

“Unë kur jam ulur në 2002-tën me politikanën që asokohe fitoi LSDM dhe unë nuk kam hezituar të them që unë më qiragji nuk jam, në tokën time. Prandaj, marrëveshja e Ohrit mua më bën zot në shtëpinë time”, u shpreh ai.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit