22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Vesa Lumen dhe Big Basten nuk i bashkoj muzika, ja si u njohën

- Advertisement -

Ata u njohën më mirë më njëri-tjetrin gjatë pjesëmarrjes së tyre në spektaklin “Dancing With The Stars” ku dhe u dashuruan, shkruan “Kosovarja”.

Çifti e kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre dhe janë prindër të Lianit simpatik.

Siç tashmë dihet, Vesa dhe Big Basta po jetojnë në Tiranë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit