22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Ilnisa ndanë foto intime me Meritonin

- Advertisement -

Ilnisa e Meritoni janë çifti i krijuar në “Big Brother VIP Albania”, që bënë mjaftë bujë për shkak të lidhjes së tyre.

Diferenca në moshë u bë shkaku kryesor i përflitjeve dhe dyshimeve nëse lidhja e tyre ishte e vërtet, apo jo.

E, megjithatë, çifti vazhdojnë bashkë dhe të lumtur, madje i shohim bashkë duke e jetuar jetën dhe kohën, shkruan “Kosovarja”.

Meritoni ka deklaruar se e dëshiron një fëmijë me Ilnisen.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit