22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Dyshohet për një lidhje, Fationi i bën këtë dedikim Artës

- Advertisement -

Gjatë qëndrimit në ‘Big Brother VIP Albania’ Fation Kuqari dhe Arta Kabashi kanë krijuar një raport mjaftë të afërt.

Mesa duket dyshja vazhdojnë të jenë miq të mirë edhe pas përfundimit të ‘BBVA’, shkruan “Kosovarja”.

Tek emisioni ‘Procesi Sportiv’ Fationin kishte një detyrë përmes ekranit t’i dërgoj një mesazh Rikës apo Artës, andaj ai ka thur fjalët me të mira për Artën.

“Është një gocë artiste me super vokla, e ka yllin në ballë dhe i uroj suksese me shpirt, dhe të futët në top 10-shen shqiptare” ishin fjalët e tij.

Andaj ndjekësit janë shprehur se ‘Dyshja mund të jenë tashme në një lidhje’.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit