19.5 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

“Unë e kam dashur Kiarën”, habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP” nuk i ka kursyer sulmet ndaj moderatoreas Kiara Tito.

Megjithatë, i ftuar ditën e sotme në “Më Lër të Flas”, ai deklaroi se para se të hynte në BBVIP, ai e ka adhuruar dhe dashur. Madje, ai zbuloi se në dhomën e rrëfimit i ka shkruar dhe një këngë, të cilën kishte planifikuar ta këndonte bashkë me Nitën dhe Maestron.

“Unë para se të hyja e adhuroja Kiarën. Kur hyra, doja ta ndihmoja, t’i jepja një dorë. I kam bërë një këngë Kiarës, do e këndoja unë, Nita dhe Meastro por ajo këngë nuk u këndua kurrë. Unë e kam dashur atë vajzë. Do e këndoj në këtë studio. Kur të dalë Nita do e këndojmë”- tha Bledi.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit