16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Tubimi me rininë në Prishtinë, Abdixhiku përmend zgjedhjet: LDK e mobilizuar, e fortë përballë secilës betejë

- Advertisement -

Kreu i LDK-së, Lumir Abdixhiku, thotë se partia që ai udhëheq është e gatshme për zgjedhje dhe e mobilizuar me Forumin Rinor të saj.

Këtë koment ai e ka dhënë pas Konventës së Rinisë së Lidhjes Demokratike në Prishtinë.

“Ky takim e ky organizim, na e dëshmon se LDK-ja qysh sot, disa muaj para zgjedhjeve kombëtare, është e gatshme, është e mobilizuar dhe me rininë në krah, është e fortë përballë secilës beteje përpara!”, është shprehur ai.

Postimi i plotë i Abdixhikut:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit