7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Trendafilova e Speciales viziton Kosovën në fund të muajit

Kryetarja e Dhomave të Specializuara të Gjykatës Speciale, Ekaterina Trendafilova, do të qëndrojë për vizitë në Kosovë në fund të këtij muaji.

Ajo pritet ta mbajë një takim me organizatat e shoqërisë civile të cilët do t’i informojë për zhvillimet dhe punën e Gjykatës Speciale dhe do t’u përgjigjet pyetjeve të tyre.

Trendafilova do ta mbajë edhe një konferencë për media.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit