-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Specialja ua vazhdon paraburgimin Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit

 

 

Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi do të vazhdojnë të qëndrojnë edhe për një kohë në paraburgim.

Kjo pasi që atyre Trupi Gjykues ua ka vazhduar qëndrimin prapa grilave.

 

Ndryshe, gjatë ditës së djeshme në Speciale është paraqitur Shefqet Kabashi, i cili më herët ishte paraqitur në Hagë, në proceset gjyqësore kundër Fatmir Limajt e Ramush Haradinajt

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit