1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Zafir Berisha për Kurtin: A thu a ka më mashtrues dhe të pafytyrë në shqiptari se Albini, a jo

Zafir Berisha i NISMA-s ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Kurti dje rreth Asociacionit, ku u shpreh se atë që e ka pranuar është më i mirë se në vitin 2013 dhe 2015.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook u shpreh se Kurti “nuk paska qenë kundër “zajednicës”, por paska qenë për “zajednicë” më të mirë “.

“Dmth ai nuk paska qenë kundër “zajednicës”, por paska qenë për “zajednicë” më të mirë (zajebnicë)!
A thu a ka më mashtrues dhe të pafytyrë në shqiptari se Albini, a jo!?”, ka shkruar Berisha ndër të tjera.

Postimi i tij  i plotë:

Albini për “zajadnicën” e vetë: “pakrahasimisht më e avancuar se siç kanë qenë në 2013 e 2015”.
Dmth ai nuk paska qenë kundër “zajednicës”, por paska qenë për “zajednicë” më të mirë (zajebnicë)!
A thu a ka më mashtrues dhe të pafytyrë në shqiptari se Albini, a jo!?
Zafa

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit