15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Situata e tensionuar mes Romeos dhe Erjolës, reagon familja e Heidit

- Advertisement -

Deklarata e djeshme e Gracianos po bënë bujë në media rozë dhe jo vetëm.

Gjykimi mbi reagimin e matur të Heidit, po komentohet pothuajse nga të gjithë, e edhe nga familja e saj.

Në Instagramin e Heidin po postohen video dhe foto të ndryshme në mbështetjen.

Një ndër ato ishte edhe statusi i Aulona Mustës. “Ja pse kam kaq simpati për këtë vajzë, Do shumë intelegjenc ta përbalosh me kaq dinjitet këtë situatë”ishte shprehur mes rreshtave ajo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit