12.2 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Shtyhet vizita e Orhan Pamuk në Kosovë

Sipas tyre, kjo ka ndodhur për arsyeje personale të tij.

Me keqardhje ju informojmë që vizita e planifikuar e shkrimtarit të njohur turk, Orhan Pamuk është shtyrë për në vjeshtë.

Edhe pse ardhja e tij ishte e konfirmuar, planifikuar dhe organizuar deri në detajet e fundit, për shkaqe të tij personale, Pamuk ka kërkuar që vizita të aranzhohet për një datë tjetër”, thuhet në njoftim.

Më poshtë gjeni adresimin e Orhan Pamuk drejtuar lexuesve të tij në Kosovë.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit