-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Shkurte Fejza feston ditëlindjen, ky është urimi më i bukur për të

Këngëtarja Shkurte Fejza është emri i madj i skenës sonë muzikore.

Këngëtarja ka një karrierë të gjatë e të bujshme, me shumë këngë që publiku i di për mendsh.

Ylli i këngës sot feston ditëlindjen dhe urimi më i bukur i ka ardh nga e bija, Gresa

Lexoni urimin e Greses për të ëmën.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit