4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Shefi i NATO-s sot në Kosovë, presidentja Osmani e pret në takim

Sot (e hënë) në orën 15:30, presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim sekretarin e përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg.

Pas takimit, do të ketë edhe konferencë për media.

“Mediat fillimisht do të marrin pamje nga takimi, ndërkaq më pas presidentja Osmani dhe Sekretari Stoltenberg do të mbajnë konferencë për media”, thuhet në njoftim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit