9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Rebel Wilson tregoi sektretin që e ndihmoi të humbte peshë

- Advertisement -

Aktorja e njohur, Rebel Wilson, ka folur për shëndetin e saj.

44-vjeçarja  ka bërë të ditura disa detaje interesante që më herët nuk i kishte thënë.

Gjatë një interviste të fundit, ajo zbuloi se kishte luftuar me zakonet e të ngrënit dhe për këtë arsye u përpoq të përdorte Ozempic për të humbur peshë.

“Nuk po merresha me emocionet e mia siç duhet. Dikush si unë mund të ketë një oreks pa fund për ëmbëlsirat, kështu që mendoj se ato barna mund të jenë të mira”, shtoi ajo, shkruan Hollywoodlife.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit