10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Billie Eilish kundër thashethemeve se ajo kishte folur keq për Taylor Swift

- Advertisement -

Këngëtarja Billie Eilish nuk është duke i duruar thashethemet që nuk janë të vërteta për të.

Fituesja 22-vjeçare e Oskarit lëshoi një deklaratë gjatë fundjavës duke reaguar ndaj spekulimeve se ajo sulmoi Taylor Swift në intervistën e saj të fundit në lidhje me artistët e muzikës.

“Do të ishte e mrekullueshme nëse njerëzit do të ndalonin së thëni fjalë në emrin tim, dhe do të lexonin në fakt atë që thashë në atë artikull të billbordit”, shkroi ajo përmes Stories së saj në Instagram.

Intervista e Billie për industrinë e muzikës bëri bujë te fansat Swifties javën e kaluar.

Në të, ajo theksoi se sa shkatërruese është për disa artistë që të nxjerrin disqe vinyl. Megjithëse ajo nuk përmendi asnjë personazh të famshëm me emër, disa fansa besuan se Billie po i referohej yllit të popit, Taylor, shkruan HollywoodLife.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit