15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Qeveria e Kosovës sot mban mbledhjen e 200-të, merren disa vendime të rëndësishme

- Advertisement -

Qeveria e Kosovës mbanë sot mbledhjen e 200-të. Në këtë takim pritet të merren disa vendime të rëndësishme.

Në këtë mbledhje do të propozohet vendimi për themelimin e Parkut Industrial dhe Teknologjik në Podujevë.

Në mbledhjen e 200-të do të merret vendimi që ndërtesa e ish-Pallatit të Shtypit në Prishtinës të jepet në shfrytëzim si Depo Qendrore e Barnave dhe për akomodim të Ministrisë së Shëndetësisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit