9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

“Qenke edhe i poshtër”, debat i fortë mes Baton Haxhiut dhe Gazment Bardhit: Më ço në gjykatë… Ik! Ik!

- Advertisement -

Emisioni i mbrëmshëm në Opinion i ishte dedikuar denoncimit të Gazment Bardhit këtë të enjte ndaj Olsi Ramës për laboratorin e drogës në Xibrakë. Gjatë diskutimeve ka pasur debate me tone të forta ndaj Bardhit dhe analistit Baton Haxhiu, të dy të ftuar në studio.

Haxhiu ka akuzuar Bardhin se nuk ka moral dhe duhet të largohet nga politika. Bardhi i është kundërpërgjigjur analistit duke u shprehur se Haxhiu është “avokat pa pagesë” i çdo afere dhe krimineli të kryeministrit Edi Rama.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit