33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Prindërit e vizitojnë ish-presidentim Hashim Thaçi në Hagë, pas dy vjetësh

- Advertisement -

Prindërit e ish-presidentit Hashim Thaçi, pas 2 vjetësh, sot sërish e kanë marrë rrugën drejt Holandës për ta vizituar dhe për t’u çmallur me djalin e tyre, i cili po gjykohet në Dhomat e Specializuara.

Ata kanë hyrë në takim në orën 13:30 dhe do të qëndrojnë deri në orën 16:00, ka njoftuar Fondacioni “Përkrahje Juridike për Mbrojtjen e Hashim Thaçit”.

“Problemet shëndetësore me të cilat po përballen janë të shumta, por i madh ishte edhe malli për ta takuar djalin e tyre”, thuhet në postimin në Facebook.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit