9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Osmani: E nderuar që shumë aleatë na u bashkuan në festën e Pavarësisë

- Advertisement -

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se ndihet e nderuar nga prezenca e miqve dhe aleatëve të cilët u bashkuan për festën e 16-vjetorit të shpalljes së Pavarësisë.

Osmani kërkoi që ky bashkëpunim të vazhdojë.

“Të forcojmë aleancat tona dhe të ndërtojmë premtimin e vendit tonë të madh dhe vlerat mbi të cilat është ndërtuar Republika jonë.”, shkroi ajo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit