1.8 C
New York
Wednesday, December 6, 2023

Buy now

Në veri u konfiskuan edhe 1 mijë e 800 kartëmonedha, 107 çanta dhe 115 uniforma ushtarake

Policia e Kosovës ka njoftuar se në veri janë konfirmuar 1 mijë e 800 kartëmonedha.

Gjithashtu në listën e konfiskimeve janë edhe 107 çanta dhe 115 uniforma ushtarake.

Policia ndër të tjera ka konfiskuar edhe 23 maska, 20 lopata dhe 20 sopata.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit