18.7 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Me flamurin e Kosovës në krah, Atiq e pret zyrtarisht në takim ministrin Krasniqi

Një orë pas betimit si kryetar i Mitrovicë së Veriut, Erden Atiq e ka pritur në takim zyrtarisht ministrin e Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqin.

Sot, pas ceremonisë së betimit, kisha nderin të pritem në takim nga Kryetari i Komunës së Mitrovicës Veriore, Erden Atiq.
Do të angazhohemi si qeveri në mbështetje të Kryetarit për përmbushjen e obligimeve dhe krijimin e kushteve sa më mira për qytetarët. Në shërbim të qytetarëve” shkruan Krasniqi në njoftim.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit