4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Limaj: Vuçiqi i ka mbijetuar pa therë në këmbë Banjskës, duke falënderuar kryeministrin Kurti

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj në emisionin N’pikë, në televizionin DTV, ka folur edhe për sulmin terrorist të Serbisë në Banjskë, ku mbeti i vdekur rreshteri i Kosovës, Afrim Bunjaku.

“Vuçiqi i ka mbijetuar pa therë në këmbë Banjskës, duke falënderuar kryeministrin e vendit tonë, politikat e tij”, thotë Limaj.

Ai shton se Vuçiqi po shkonë në zgjedhje dhe e largoi Vulinin.

“Kosova nuk ka arrit minimumin mbi bazën diçka me nxjerrë”, shton ai, duke theksuar se Qeveria e Kosovës nuk ka informacion se kush ishin terroristët që sulmuan në Banjskë

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit