25.4 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Ky është urimi i veçantë i Anitës për ditëlindjen e Ramushit (Foto)

- Advertisement -

Sot feston ditëlindjen kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Një urim i veçantë iu bë nga bashkëshortja e tij, Anita.

Përmes një fotografie të postuar në Instagram, ajo e falënderoi Ramushin për dashurinë e tij, për bashkëshortin dhe babanë që është.

Më tutje, Anita tha se edhe pse e “ka lodh pak”, vazhdon të mendoj se ajo është dhurata më e bukur që atij i erdhi për ditëlindje.

“21 vjet edhe lodhet njeri”, ka shkruar ndër të tjera Anita me shaka.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit