12.2 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Kurti paralajmëron takimin e radhës me Qeverinë e Shqipërisë

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka postuar një video në rrjetin e tij social ku shihen pamje të shkëputura nga mbledhja e 143-të e Qeverisë.

Ndërsa, ka paralajmëruar se takimi i radhës do të jetë mes Qeverisë së Kosovës dhe atë të Shqipërisë.

“ Mbledhja e 143-të nga kënde të tjera të kamerës. Ajo e radhës do të jetë në mes të dy Qeverive 🇽🇰❤️🇦🇱.”, ka shkruar Kurti.

Mbledhja e 143-të nga kënde të tjera të kamerës. Ajo e radhës do të jetë në mes të dy Qeverive 🇽🇰❤️🇦🇱.

Mbledhja e 143-të nga kënde të tjera të kamerës. Ajo e radhës do të jetë në mes të dy Qeverive 🇽🇰❤️🇦🇱.

Posted by Albin Kurti on Thursday, May 25, 2023

 

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit