15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Kryediplomati shqiptar viziton Thaçin dhe të tjerët në Hagë

- Advertisement -

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, ka mbërritur në Hagë, për t’i vizituar ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të cilët po mbahen tash e disa vite në paraburgim.

“E vizitova presidentin Thaçi, e gjeta në gjendje të mirë shpirtërore, optimist dhe me besim të palëkundur se e drejta do të triumfojë”, tha ministri Hasani.

Ai këtë e bëri të ditur përmes një postimit në rrjetin e tij social në Facebook.

https://www.facebook.com/share/v/kL7AgQspxH3GKx25/?mibextid=oFDknk

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit