0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Krasniqi: Ishte një ndeshje e vështirë, jemi munduar ta japim maksimumin

Ilir Krasniqi ka thënë se ndaj Zvicrës ishte një ndeshje e vështirë.

Krasniqi theksoi se janë munduar që ta japin maksimumin, transmeton Klankosova.tv.

“Kundër Zvicrës ishte vështirë, lojtarët e Zvicrës luajnë në top liga. Këtë herë gëzona për Muhametin shpresoj ka me pasë super sezon. Ishte një ndeshje e vështirë, ka pasë mungesa por ne jemi munduar ta bëjmë maksimumin, të na vlerësojnë ishte një ndeshje e mirë dhe duhet të vazhdojmë kështu”, tha Krasniqi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit