3.8 C
New York
Monday, March 20, 2023

Buy now

Juliana, Stresit: Shuj bre në xhep të shti, krejtve iu shti

Juliana dhe Stresi e patën një debat me njëri-tjetrin, derisa afër tyre ishte edhe Ganja.

Stresi i tha Xhulit se është i njëjti si nga fillimi deri tani.

Ndërsa, ajo ia ktheu duke i thënë: “Ec bre shuj se ty në xhep të shti”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë:

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit