28.3 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

E çuditshme/ Shikoni ku dhe si ka përfunduar një veturë në Slivovë (Foto)

- Advertisement -

Një aksident trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në Slivovë, rrugës për Gjilan, transmeton IndeksOnline.

Një veturë ka përfunduar jashtë rrugës, duke u përplasur me një shtëpi.

Përveç dëmeve materiale nuk është njoftuar për persona të lënduar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin./IndeksOnline/

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit