11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Distria Krasniqi, sportistja e vitit 2023

- Advertisement -

Komiteti Olimpik i Kosovës ka mbajtur ceremoninë e Laureatëve të Vitit 2023.

Çmimi i sportistes të vitit shkoi për Distria Krasniqi.

Krasniqi korri suksese tjera të mëdha gjatë vitit 2023 dhe me meritë e fitoi këtë çmim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit