11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Deputetja britanike Kearns: Serbia është gjithnjë e më autoritare

Deputetja britanike, Alicia Kearns, ka thënë se rruga e Serbisë është gjithnjë e më autoritare dhe se nevojiten masa negative.

“Duket se e kanë harruar sulmin e Banjskës, gjë që vërtetoi shqetësimet e mia plotësisht të sakta. Konfirmon obsesionin e saj me mua se autoritetet serbe po i tremben kuptimit perëndimor se rruga e Serbisë është gjithnjë e më autoritare dhe se nevojiten masa negative”, ka shkruar ajo në platformën ‘X’.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit