30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Berisha: UDB-në e kemi këtu, në mesin tonë

- Advertisement -

Analisti dhe gazetari Rid Berisha, ka reaguar lidhur me arrestimin e dy spiunëve nga Policia dhe AKI të cilët dyshohen se bashkëpunonin me BIA’në serbe.

Berisha në një postim në Facebook është shprehur se për të nuk përbën lajm se po këto mbetje fashiste nga UDB edhe sot janë në operacione politike dhe spinuazhi për ta ndërtuar rrëfimin botëror qysh nuk është dasht me u bë Kosova shtet, tutje ai u shpreh se UDB’në e kemi këtu.

“…Rrjedhimisht, per m’u nuk paraqet lajm se po keto mbetje fashiste nga UDB edhe sot jane ne operacione politike dhe spinuazhi per ta ndertuar rrefimin boteror qysh nuk eshte dasht me e u be Kosova shtet…UDB e kemi ketu, misioni i tyre eshte i qarte, perçarja e berja pike e pese e shqiptareve…”- ka shkruar ai nër të tjera.

Postimi plotë:

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit