10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Barça heq dorë nga supertalenti brazilian pasi ka Yamalin

- Advertisement -

Barcelona raportohet se ka hequr dorë nga gara për transferimin e sulmuesit anësor të Palmeirasit, Estevao.

Kësisoj, Chelsea dhe Paris Saint-Germain janë dy top favoritët për blerjen e kartonit të tij.

Sipas mediumit spanjoll, SPORT, katalunasit nuk e shohin të nevojshme blerjen e tij pasi që në radhët e tyre në atë pozitë e kanë supertalentin nga akademia, Lamine Yamal.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit