25.4 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Ambasadori ndan pamje të reja nga vallëzimi me Osmanin e familjen e saj: Faleminderit që na u bashkuat

- Advertisement -

Mbrëmjen e së martën ambasada amerikane në Kosovë organizoi një ndejë për nder të Pavarësisë së ShBA-së.

Mes tjerash, pjesëmarrëse ishte edhe presidentja e vendit, Vjosa Osmani me familje.

Ajo është parë duke vallëzuar me ambasadorin e stafin e ambasadës.

“Duke nisur festën për Ditën e Pavarësisë mbrëmë. Falenderoj ekipin e Ambasadës, dhe posaçërisht presidenten osmani dhe familjen e saj që na u bashkuan.” – ka shkruar ambasadori Jeff Hovenier.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit