1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Alby befasohet nga “Vëllai i Madh”, i mundëson një bisedë telefonike me vajzën e saj (Video)

Spektakli i sotëm ‘Prime’ i Big Brother VIP Kosova ka qenë goxha special, dhe një surprizë e lezetshme e shumë emocionuese nga “Vëllai i Madh”, arriti për Albyn.

Në një moment, në shtëpi u dëgjua zilja e telefonit, e dedikuar për Albyn – dhe porsa ajo e hapi telefonin, e kuptoi se në linjë ishte vajza e saj.

Përgjatë bisedës me të voglën e saj, Alby është pushtuar nga emocione të forta, derisa ka shpërthyer edhe në lot.

Biseda është zhvilluar në gjuhën angleze, ngase bija e Albyt nuk e njeh mirë gjuhën shqipe.

Për më shumë detaje nga biseda nënë e bijë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtme.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit